REFERENCE

−> PRŮMYSL A LOGISTKA (40)

−> OBČANSKÁ VYBAVENOST (61)

Centrum polymerních materiálů
Zlín

 • Dodávka a montáž technologií vzduchotechniky
 • Dodávka a montáž systému chlazení

Centrum polymerních systémů je název nového pracoviště, které vzniklo díky stejnojmennému projektu financovanému ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR. Budova je v centru krajského města Zlín a spadá pod Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně. Centrum polymerních materiálů (CPM) je výzkumná jednotka Fakulty technologické, jejímž hlavním směrem výzkumu je základní, aplikovaný a průmyslový výzkum inženýrských aspektů technologií a materiálů vycházejících z polymerních kompozitních struktur.

PIVOVAR LINDR
Mžany

 • Kompletní dodávka a montáž systému vzduchotechniky
 • Dodávka a montáž systému měření a regulace

Pivovar LINDR Mžany je plný vzpomínek na staré časy a život ve Mžanech. Zároveň se stává moderním společenským centrem oživujícím nejen obec, ale i blízký region. Tento neobvyklý a unikátní komplex nabízí: pivovar, restauraci, sál s divadelním jevištěm, dětské hřiště, wellness zónu, penzion, víceúčelové sportovní hřiště pro letní i zimní sezónu, posilovnu a kuželnu.

EKOCENTRUM PALETA
Pardubice

 • Dodávka a montáž systému měření a regulace

Centrem činnosti ekocentra je přírodní areál ekologické výchovy vybudovaný uprostřed města Pardubice. Součástí areálu je originální dřevěná osmiboká budova, uzpůsobená pro celoroční provoz. Tento ekodům určený pro ekologickou výchovu byl vybudován podle originálního projektu. Je to osmiboký srub s krbem a s útulným dřevěným interiérem přizpůsobeným potřebám výchovy.

POVODÍ LABE
Hradec Králové

 • Dodávka a montáž systému přesného chlazení pro laboratoře

Hotel Praha
Františkovy Lázně

 • Dodávka a montáž měření a regulace

Spa & Kur Hotel Praha nabízí 83 pohodlných pokojů a nabízí komplexní vybavení a služby.

POLYFUNKČNÍ DŮM
Velké Přílepy

 • Dodávka a montáž vzduchotechniky
 • Dodávka a montáž systému měření a regulace

Výstavba polyfunkčního domu (se školní kuchyní, jídelnou a školní knihovnou, školní družinou s logopedickou pracovnou a se školním klubem.

Biomedicínské centrum Lékařské fakulty UK
Plzeň

 • Kompletní dodávka systému měření a regulace

V roce 2014 byla dokončena stavba výzkumného a vzdělávacího centra Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni. Biomedicínským centrem a pěti teoretickými ústavy se 120 výzkumníky získal region novou kapacitu v přírodních a lékařských vědách. Biomedicínské centrum představuje sedmipodlažní budovu školy s 5000 metry čtverečními učeben, laboratoří a pracoven pedagogů. Cílem bylo vybudování kvalitního a svým zaměřením zcela ojedinělého regionálního centra výzkumu a vývoje v oblasti biomedicínského výzkumu, konkrétně v nahrazování a regeneraci orgánů.

Hudební klub Denoche
Hradec Králové

 • Dodávka a montáž systému vzduchotechniky
 • Dodávka a montáž ústředního vytápění
 • Dodávka a montáž měření a regulace

Hudební klub Denoche vznikl v roce 2016 rekonstrukcí bývalého objektu kotelny teplárny Opatovice, která vytápěla významnou část města Hradec Králové. Azyl v něm najde až 800 - 1 000 návštěvníků najednou, kterým je k dispozici parkoviště pro 60 aut přímo před klubem a další parkovací místa obchodních domů ležících v těsné blízkosti. Najdete v něm bar, restauraci, letní terasu a především velký hudební sál - klub.

Kulturní dům Příbor
Příbor

 • Dodávka a montáž systému vzduchotechniky

Kulturní dům v Příboře, dříve nazývaný jako Katolický dům, se nachází v Ochranném pásmu Městské památkové rezervace Příbor, se kterou bezprostředně sousedí. Objekt byl postaven v letech 1909-1911 v secesním stylu. V roce 2016 byla dokončena rekonstrukce objektu, který je nyní využíván k řadě kulturních akcí.

GOLF VINOŘ - KLUBOVNA
Praha

 • Kompletní dovávka systému vzduchotechniky

Twin Chapels – moderní golfový areál, v současné době ve výstavbě, který bude lákat nejen milovníky golfového sportu, ale i milovníky přírody a příjemného prostředí všech věkových kategorií.  Chloubou Twin Chapels se stane velkorysé tréninkové zázemí pro dlouhou i krátkou hru – driving range o délce 300 metrů s více než čtyřiceti krytými i travnatými odpališti vysokého standardu, plně vybavená místnost pro profesionální trénink a rozsáhlé tréninkové plochy pro krátkou hru. Tréninkové zázemí se nachází v těsné blízkosti klubovny.

 

 

−> REZIDENČNÍ BUDOVY (23)

−> NÁKUPNÍ CENTRA (17)

 • RYCHLÝ KONTAKT
 • TEL.: 725 491 030